7 травня Geely Galaxy опублікувала офіційні зображення свого майбутнього чисто електричного позашляховика E5, також першого чисто електричного позашляховика серії Galaxy. Очікується, що ціновий діапазон E5 становитиме близько 150 000 – 200 000 юанів (20 800 – 27 700 доларів США), а офіційний запуск відбудеться у другому кварталі.

Geely Galaxy E5 заснований на архітектурі Geely Electric Architecture (GEA), яка походить від архітектури сталого досвіду (SEA). GEA охоплює силові агрегати EV, EREV, PHEV та зелений метанол. Geely стверджує, що GEA є першою у світі інтелектуальною архітектурою штучного інтелекту «чотири в одному», що складається з «апаратного забезпечення, системи, екології та штучного інтелекту». Geely Galaxy E5 має розміри 4615/1901/1670 мм з колісною базою 2750 мм, має панорамний люк на даху, приховані дверні ручки та 18/19-дюймові п'ятиспицеві колісні диски.

Передня частина має ту саму мову дизайну, що й у Geely Galaxy E8, із закритою решіткою радіатора з матричним підсвічуванням, гострими фарами та С-подібними декорованими вентиляційними отворами в нижній частині.

У задній частині є вбудований високо встановлений стоп-сигнал і популярний комплект задніх ліхтарів наскрізного типу, що складається з пульсаційних світлових елементів по центру.

Офіційна інформація про силовий агрегат наразі не оголошена, але Geely згадала, що E5 використовуватиме інтелектуальний електропривод 11-в-1 і батарею Shendun, і може забезпечити повний запас ходу 2000 км. Раніше Geely також заявила про одномоторну версію Galaxy E5 на китайському MIIT, яка має максимальну потужність 160 кВт і використовує літій-залізо-фосфатну батарею. Заявлена максимальна швидкість – 175 км/год.

Заходячи всередину, кокпіт мінімалістичний. Він має подвійне кермо з плоским дном, проекційний дисплей, повну РК-панель приладів і великий центральний екран керування, який інтегрує операційну систему Flyme Auto на базі 7-нм чіпа Dragon Eagle-1. Підтримуються такі конфігурації, як оновлення OTA, бездротова зарядка мобільного телефону, підігрів/вентиляція передніх сидінь/8-точковий масаж та аудіосистема з 16 динаміками.