Deutsche Bank викрив плани Geely-baked Zeekr. Цей висококласний бренд електромобілів планує випустити сім автомобілів до 2026 року, включаючи чотири кросовери, два мінівени та один універсал. Одним із майбутніх автомобілів є Zeekr 007 Station Wagon, розроблений для європейських ринків.

Zeekr — это элитный бренд электромобилей под управлением Geely Group, запущенный в 2021 году. За первые пять месяцев 2024 года он поставил своим владельцам более 67 000 автомобилей. Текущая модельная линейка Zeekr включает кроссовер X, лифтбек 001, седан 007 и минивэн 009. . Вскоре элитный бренд Geely расширит модельный ряд еще на семь автомобилей.

Докладніше про планування Zeekr

Відповідно до витоку планів продукту, Zeekr випустить два автомобілі цього року. Перший - Zeekr Mix MPV. Він уже подав заявку на отримання ліцензії на продаж у Китаї. Цей дивовижний багатоцільовий автомобіль офіційно дебютував на Пекінському автосалоні 2024. Цього року Zeekr також випустить кросовер CX1E (Zeekr Ark).

У 2025 році в Китаї будуть представлені ще три автомобілі під брендом Zeekr. Одним із них є Zeekr 007 Station Wagon (CC1E), розроблений для європейських ринків. Зараз він знаходиться на стадії попереднього виробництва. Інші дві машини — позашляховики з кодовими назвами EX1E і DX1E. Відомостей про них немає. Однак перша буква в кодових назвах цих моделей може вказувати на клас розміру. Іншими словами, DX1E — це середньорозмірний D-SUV, а EX1E — великий E-SUV.

У 2026 році Zeekr планує випустити ще дві моделі. Перший – мінівен під кодовою назвою Beluga. І другий автомобіль – кросовер під кодовою назвою Grampus. Інформація про них поки не розголошується. Тим часом ми нагадаємо вам загальну інформацію про майбутні Mix, Ark і 007 Station Wagon.

 

Zeekr Mix

Zeekr Mix — компактний мінівен з габаритами 4688/1995/1755 мм. Незважаючи на невеликі розміри, він може похвалитися значною колісною базою довжиною 3008 мм. В результаті він має просторий салон з компонуванням сидінь 3+3. Також будуть варіанти з п'ятьма (2+3) і чотирма (2+2) місцями.

Стиль Zeekr Mix відповідає новітній мові дизайну бренду, вперше представленій у седані Zeekr 007. Він має інтерактивну світлодіодну світлодіодну стрічку Zeekr Stargate на передній частині. Він може проектувати зображення та текст. Мікс має об’ємну форму корпусу, що допомагає йому виділитися.

Трансмісія Zeekr Mix складається з синхронного електродвигуна з карбіду кремнію на постійних магнітах потужністю 310 кВт і 440 Нм на задній осі. Його варіант початкового рівня живиться від батареї LFP ємністю 77 кВт/год, яка забезпечує запас ходу 550 км. Версія великої дальності пропонує потрійну батарею NMC на 102,7 кВт/год і запас ходу до 712 км. Обидва ці пакети зроблені CATL.

Zeekr Ark

zekkr ark cx1e

Zeekr Ark (також відомий під кодовою назвою CX1E) — позашляховик на платформі PMA2, ​​яка також лежить в основі седана 007. Ця архітектура походить від модульної платформи SEA, створеної Geely. Ковчег відповідає мові дизайну Hidden Energy згаданого седана Zeekr. Навіть інтер’єр цього транспортного засобу відповідає 007.

Через багато подібностей Zeekr Ark часто називають SUV-варіантом Zeekr 007. Технічні характеристики CX1E ще не розголошені. Однак, як відомо CarNewsChina, довжина його кузова досягає 4,7 метра. Ймовірно, він матиме ту саму систему трансмісії, що й седан 007. Його пікова потужність досягає 475 кВт (636 к.с.). Потрійна акумуляторна батарея NMC ємністю 100 кВт-год від CATL забезпечує живлення електродвигунів.

Zeekr 007 Station Wagon

Раніше було підтверджено, що Zeekr 007 SW (кодове ім’я CC1E) перейшов на стадію підготовки до виробництва. Офіційних зображень або шпигунських знімків цього автомобіля немає. Однак автолюбителі зробили кілька неофіційних зображень 007 SW. Ця машина розроблена спеціально для європейського ринку, оскільки в Китаї універсали не популярні. Цей крок Zeekr підкреслює, наскільки серйозним є їхнє закордонне життя.