Згідно з нещодавнім оголошенням GAC, п'ятимісна розкішна версія Trumpchi GS8 з'явиться на ринку 28 травня, з потенційним зниженням ціни порівняно з нинішніми шестимісними та семимісним и версіями. Лінійка Trumpchi GS8 2024 року тепер включає розкішну інтелектуальну версію Navigator з двома колесами/повним приводом та преміум-версію Dual Hybrid з двома колесами/повним приводом преміум-класу з ціновим діапазоном від 186 800 (26 000 доларів США) до 246 800 юанів (34 200 доларів США). Перший GS8 був представлений у 2016 році, а останнє оновлення було у 2021 році.

Судячи з офіційних зображень інтер'єру, п'ятимісна версія матиме вражаючий вантажний простір шириною 1120 мм і глибиною 2120 мм, що відрізняється втопленим дизайном. Крім того, запас над головою другого ряду становить 960 мм, а простір для ніг - 930 мм.

Що стосується екстер'єру, то Trumpchi GS8 2024 року має більш перебільшений дизайн передньої решітки радіатора, зберігаючи при цьому крило у вигляді луски дракона та передню панель у подвійному стилі виставкового крила. Бічний профіль демонструє м'язистий дизайн з гострою лінією пояса, доповнену чорним облицюванням на бічних спідницях і колісних арках, що надає нотку привабливості кросовера. Ефект плаваючого даху, досягнутий за рахунок затемнених стійок B-C-D, додає більш стильний елемент до загального вигляду.
Задня частина оснащена вертикальним заднім ліхтарем з геометричним компонуванням, що забезпечує високу оглядовість. Що стосується габаритів, то очікується, що нова модель збереже таку ж загальну довжину, ширину та висоту, як і поточна версія (5015/1950/1780 мм), з колісною базою 2920 мм.
Інтер'єр оснащений класичним трьохспицевим багатофункціональним кермом, що супроводжується 12,3-дюймовою цифровою панеллю приладів і 14,6-дюймовим центральним сенсорним екраном. Крім того, шестимісна версія Trumpchi GS8 Dual Hybrid 2024 року запропонує пакет сидінь «Executive Luxury», що включає функції масажу сидінь водія та переднього пасажира, підігрів сидінь другого ряду, чотиристоронню поперекову підтримку водія та переднього пасажира, а також «кнопку боса» переднього пасажира.

Що стосується функцій, новий Trumpchi GS8 буде стандартно поставлятися з моніторингом сліпих зон, системою допомоги при зміні смуги руху, попередженням про відкриття дверей, системою допомоги при перехресному гальмуванні ззаду, попередженням про перехресний рух ззаду та системою екстреного утримання смуги руху, доповнюючи існуючу систему камер кругового огляду на 360 градусів для підвищення зручності водіння. Система повного приводу серії Trumpchi GS8 Navigator 2024 року також була оновлена до системи управління крутним моментом Borg-Warner шостого покоління, що забезпечує кращу керованість крутним моментом, швидшу реакцію та зменшену загальну вагу.

Що стосується силового агрегату, очікується, що нова модель перенесе поточні варіанти двигунів, включаючи як чистий бензин, так і гібридні варіанти. Бензинова версія буде оснащена двигуном 2.0T GDI з турбонаддувом, що видає максимальну потужність 252 кінські сили і 400 Нм пікового крутного моменту, що працює в парі з восьмиступінчастою автоматичною коробкою передач і опціональною системою повного приводу. 

Гібридна версія буде оснащена гібридною системою Toyota Hybrid System (THS) з 2,0-тонним бензиновим двигуном з турбонаддувом та електродвигуном, що забезпечує сумарну максимальну потужність 372 кінські сили в парі з трансмісією E-CVT.